قیمت تابلو چلنیوم | قیمت تابلو چنلیوم

قیمت تابلو چلنیوم | قیمت تابلو چنلیوم

تابلو چلنیوم ( چنلیوم )

تابلوهای چلنیوم ( چنلیوم ) امروزه یکی از مهم ترین و بهترین روش های تبلیغات به شمار می روند.  به صورتی که تقریبا در همه ساختمان ها و مغازه ها از این نوع تابلوها استفاده شده است.  تابلوهای چلنیوم ( چنلیوم ) انواع مختلف با مشخصات مختلف دارند. در این مقاله سعی داریم تا شما عزیزان را با قیمت و نحوه قیمت دهی تابلو های چلنیوم ( چنلیوم ) آشنا کنیم.

تابلو چلنیوم | تابلو چنلیوم

حروف تابلو چنلیوم

قیمت چلنیوم ( چنلیوم )

برای قیمت دادن و مشخص کردن قیمت تابلوهای چلنیوم ( چنلیوم ) بایستی ابتدا بررسی شود که مشتری چه مدل و نوع تابلویی را مدنظر دارد و می خواهد در پروژه خود به کار ببرد. یعنی تابلوها با توجه به نوع و مدل مدنظر مشتری قیمت گذاری می شوند. به صورت کلی قیمت تابلو چلنیوم  ( چنلیوم ) بستگی به مدل حروف، قطر قلم حروف، رنگ، ساده بودن یا نبودن و متریال هایی که ممکن است به چلنیوم ( چنلیوم ) ساده اضافه شود، دارد.

منظور از متریال در تابلوهای چلنیوم ( چنلیوم )، متریال هایی مانند پشت نور بودن حروف، پانچ بودن حروف، دبل بودن حروف و پانچ بودن ورق دور حروف می باشد. که هر کدام از متریال ها قیمتی حدود 5 تا 10 هزارتومن را به قیمت پایه چلنیوم ( چنلیوم ) اضافه می کنند. لازم به ذکر است که مهم ترین قسمتی که در قیمت چلنیوم ( چنلیوم ) تأثیر گذار می باشد، قطر حروف چلنیوم ( چنلیوم ) می باشد.

تابلو چلنیوم

تابلو تبلیغاتی

موارد مهم در قیمت تابلوچلنیوم ( چنلیوم )

برای قیمت گذاری تابلو چلنیوم ( چنلیوم )، همانطور که بیان شد بایستی ابتدا تابلوی مدنظر مشتری توسط کارشناسان فنی مورد بررسی قرار بگیرد. قیمت چلنیوم ( چنلیوم ) بستگی به متریال های زیادی از جمله قطر قلم حروف و ملزوماتی که قرار است در تابلو استفاده شود، دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و  مشاوره  رایگان،  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.

چراغ های SMD و LED

از جمله ملزومات می توان به چراغ های اس ام دی (SMD) و یا ال ای دی (LED) اشاره کرد که تنوع بسیار زیادی در بازار دارند که این تنوع باعث تنوع در قیمت ها می شود. به همین دلیل می تواند تأثیر زیادی روی قیمت تابلو چلنیوم ( چنلیوم ) بگذارد.

تابلو چلنیوم | تابلو چنلیوم

حروف تابلو چنلیوم

لبه های چلنیوم ( چنلیوم )

لبه های آلومینیومی دور حروف می تواند ساده، رنگی، پانچ و… باشد که هرکدام خصوصیات و ویژگی های خاص خود را دارند. در نتیجه این تفاوت ها، تفاوت در قیمت می باشد که در قیمت نهایی تابلو چلنیوم ( چنلیوم ) تأثیر می گذارد.

پلکسی گلس ها

از موارد دیگه ای که در تابلوها به کار می رود و در قیمت گذاری تأثیر دارد پلکسی گلس ها و یا ورق های پلکسی هستند که روی حروف به کار می روند. این پلکسی ها نیز انواع مختلف با قیمت های مختلفی دارند که مستقیما در قیمت نهایی تابلو چلنیوم ( چنلیوم ) تأثیر می گذارند. به عنوان مثال جنس های چینی با قیمت ارزانتر و جنس های تایوانی با قیمت بالاتر در بازار موجود هستند.

تابلو چلنیوم | تابلو چنلیوم

حروف تابلو چنلیوم

نوع حروف چلنیوم ( چنلیوم )

حروف چلنیوم ( چنلیوم ) نیز دارای انواع مختلفی می باشد که کاربری های متفاوت با قیمت های متفاوت دارند.  به عنوان مثال حروف چلنیوم (چنلیوم ) ساده تک رنگ با رنگ های قرمز، سفید، مشکی و… با حداقل قطر 13 سانتی متر قیمتی حدود متری 130 هزار تومن را دارند. به ازای هر سانتی متر اضافه شدن به قطر حروف متری 3 هزار تومن به قیمت چلنیوم ( چنلیوم ) اضافه می شود.

تابلو چلنیوم | تابلو چنلیوم

حروف تابلو چنلیوم


تابلو چلنیوم | تابلو چنلیوم

حروف تابلو چنلیوم

و همین طور ادامه دارد متریال ها و مواردی که در قیمت چلنیوم ( چنلیوم ) تأثیر گذار است. مواردی مثل دوبل بودن، پانچ بودن دور حروف، رنگ های خاص، پشت نور بودن و… هستند که قیمت های بالاتری نسبت به چلنیوم ( چنلیوم ) های ساده دارند.

قیمت تابلو چلنیوم ( چنلیوم )

به صورت کلی ساده ترین نوع چلنیوم ( چنلیوم )، چلنیوم ( چنلیوم ) ساده تک رنگ، برای قطر 12 سانتی متر قیمتی حدود متری 120 هزار تومن دارد. (لازم به ذکر است که حروف با قطر های کمتر نیز موجود است که قیمت های پایین تری دارد که البته زیاد متداول نیست)

برای اطلاع دقیق از قیمت نهایی تابلو چلنیوم ( چنلیوم ) مدنظر خود بهترین راه و بهترین روش این است که خصوصیات تابلوی مدنظر خود را به مشاوران ایناب اعلام کرده تا به صورت رایگان به شما مشاوره تخصصی ارائه شود.

تابلو چلنیوم

تابلو تبلیغاتی

قیمت حروف استیل

حروف استیل با کمترین قطر یعنی حدود 5 تا 7 سانتی متر برای رنگ های طلایی، نقره ای یا سیلور و مسی قیمتی حدود 180 تا 200 هزار تومن دارد. برای قطر های بیشتر از 7 سانتی متر بایستی طرح مورد نظر ایجاد و سپس قیمت حروف استیل محاسبه شود.

قیمت اجرای تابلو چلنیوم ( چنلیوم ) | نصب تابلو چلنیوم ( چنلیوم )

قیمت اجرا و نصب تابلو چلنیوم ( چنلیوم ) به صورت مستقیم بستگی به ارتفاع نصب تابلو دارد. به عنوان مثال تا ارتفاع 6 متر متری 10 هزار تومن و برای ارتفاع 10 تا 25 متر متری 15 هزار تومن به قیمت پایه حروف اضافه می شود.

تابلو چلنیوم

اجرای تابلو چنلیوم

برای کسب اطلاعات بیشتر و  مشاوره  رایگان،  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.
محمد اسلام دوست

کارشناس عمران. مدیر تولید محتوای وب سایت ایناب. تلاش می کنم محتوایی ارزشمند و مفید برای بازدیدکنندگان وب سایت ایناب تهیه و تولید نمایم. از شما تقاضا دارم برای بهبود محتوا نظراتتان را پایین هر مطلب برام ارسال کنید.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

سوالی دارید؟ اينجا بپرسيد!
مکالمه را شروع کنید
براي شروع مكالمه در whatsapp روي آيكن كارشناس فروش كليك كنيد.
ما معمولاً در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم
commodo fringilla facilisis Praesent accumsan libero. eleifend

کلیدواژه خود را وارد کنید