قیمت تابلو چلنیوم – قیمت تابلو چنلیوم

تابلو چلنیوم ( چنلیوم )

تابلوهای چلنیوم ( چنلیوم ) امروزه یکی از مهم ترین و بهترین روش های تبلیغات به شمار می روند.  به صورتی که تقریبا در همه ساختمان ها و مغازه ها از این نوع تابلوها استفاده شده است.  تابلوهای چلنیوم ( چنلیوم ) انواع مختلف با مشخصات مختلف دارند. در این مقاله سعی داریم تا شما عزیزان را با قیمت و نحوه قیمت دهی تابلو های چلنیوم ( چنلیوم ) آشنا کنیم.

قیمت چنلیوم
اجرای چنلیوم

کاربرد تابلوهای چلنیوم:

تابلوهای چلنیوم برای تبلیغات در مکان‌های مختلفی مانند؛

 • مغازه‌ها
 • سردرب های مسکونی
 • شرکت‌ها
 • رستوران‌ و کافه
 •  هتل‌ها و … استفاده می‌شوند.

 

تابلو چلنیوم | تابلو چنلیوم
حروف تابلو چنلیوم
پنل سیمانی
تایل بتنی طرح گلسا-GFRC ایناب

مزایای تابلوهای چلنیوم:

 • زیبا، خاص و  متنوع در طرح
 • قابلیت نورپردازی
 • قیمت ارزان
 • دوام و ماندگاری بسیار بالا
 • مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی
 • امکان شستشو

بتن اکسپوز متریالی جدید و خاص برای تابلو مغازه

نمای بتن اکسپوز - چنلیوم
نمای بتن اکسپوز
نمای بتن اکسپوز
نمای بتن اکسپوز – مشهد – چهارراه ورزش قاسم آباد

 

روش براورد هزینه قیمت تابلو چلنیوم

قیمت تابلو چلنیوم با در نظر گرفتن سه عامل تعیین می گردد:

 1. متراژ محیط
 2. قطر قلم
 3. پیچیدگی و سادگی طراحی ( تابلو با توجه به  طرح می تواند متریال بر باشد اندازه متریال لازم برای ساخت حروف چلنیوم به نوع طرح بستگی دارد و در بعضی موارد با توجه به نوع طراحی متریال استفاده شده افزایش پیدا خواهد کرد  )

همچنین مواردی که با انتخاب آنها در افزایش قیمت تابلو چلنیوم تاثیر داشته  و در هنگام سفارش باید  به آن توجه نمود عبارتند از:

 1. نوراندریک
 2. پانچ رویه حروف (پلکسی)
 3. پانچ لبه یا رول چلنیوم
 4. نور RGB
 5. پلکسی دوبل
 6. پلکسی آیینه ای
تایل بتنی نما
پنل بتن اکسپوز ایناب

در ازای هرسانت بیشتر شدن قطر قلم از اندازه معمولی ( 5cm الی 12cm ) معمولا قیمت افرایش میابد. 

تابلوی تبلیغاتی
تابلوی تبلیغاتی
چنلیوم
اجرای چنلیوم

قیمت چلنیوم ( چنلیوم )

برای قیمت دادن و مشخص کردن قیمت تابلوهای چلنیوم ( چنلیوم ) بایستی ابتدا بررسی شود که مشتری چه مدل و نوع تابلویی را مدنظر دارد و می خواهد در پروژه خود به کار ببرد. یعنی تابلوها با توجه به نوع و مدل مدنظر مشتری قیمت گذاری می شوند. به صورت کلی قیمت تابلو چلنیوم  ( چنلیوم ) بستگی به مدل حروف، قطر قلم حروف، رنگ، ساده بودن یا نبودن و متریال هایی که ممکن است به چلنیوم ( چنلیوم ) ساده اضافه شود، دارد.

منظور از متریال در تابلوهای چلنیوم ( چنلیوم )، متریال هایی مانند پشت نور بودن حروف، پانچ بودن حروف، دبل بودن حروف و پانچ بودن ورق دور حروف می باشد. که هر کدام از متریال ها قیمتی حدود 10تا 20 هزارتومن را به قیمت پایه چلنیوم ( چنلیوم ) اضافه می کنند. لازم به ذکر است که مهم ترین قسمتی که در قیمت چلنیوم ( چنلیوم ) تأثیر گذار می باشد، قطر حروف چلنیوم ( چنلیوم ) می باشد.

تابلو چلنیوم
تابلو تبلیغاتی
نرده تراس
پنل بتنی طرح آنامیس-GRC ایناب

موارد مهم در قیمت تابلوچلنیوم ( چنلیوم )

برای قیمت گذاری تابلو چلنیوم ( چنلیوم )، همانطور که بیان شد بایستی ابتدا تابلوی مدنظر مشتری توسط کارشناسان فنی مورد بررسی قرار بگیرد. قیمت چلنیوم ( چنلیوم ) بستگی به متریال های زیادی از جمله قطر قلم حروف و ملزوماتی که قرار است در تابلو استفاده شود، دارد.

 

چراغ های SMD و LED

از جمله ملزومات می توان به چراغ های اس ام دی (SMD) و یا ال ای دی (LED) اشاره کرد که تنوع بسیار زیادی در بازار دارند که این تنوع باعث تنوع در قیمت ها می شود. به همین دلیل می تواند تأثیر زیادی روی قیمت تابلو چلنیوم ( چنلیوم ) بگذارد.

تابلو چلنیوم -| تابلو چنلیوم
حروف تابلو چنلیوم

لبه های چلنیوم ( چنلیوم )

لبه های آلومینیومی دور حروف می تواند ساده، رنگی، پانچ و… باشد که هرکدام خصوصیات و ویژگی های خاص خود را دارند. در نتیجه این تفاوت ها، تفاوت در قیمت می باشد که در قیمت نهایی تابلو چلنیوم ( چنلیوم ) تأثیر می گذارد.

پلکسی گلس ها

از موارد دیگه ای که در تابلوها به کار می رود و در قیمت گذاری تأثیر دارد پلکسی گلس ها و یا ورق های پلکسی هستند که روی حروف به کار می روند. این پلکسی ها نیز انواع مختلف با قیمت های مختلفی دارند که مستقیما در قیمت نهایی تابلو چلنیوم ( چنلیوم ) تأثیر می گذارند. به عنوان مثال جنس های چینی با قیمت ارزانتر و جنس های تایوانی با قیمت بالاتر در بازار موجود هستند.

تابلوی مغازه چنلیوم
تابلوی تبلیغاتی
تابلو چلنیوم - تابلو چنلیوم
حروف تابلو چنلیوم

نوع حروف چلنیوم ( چنلیوم )

حروف چلنیوم ( چنلیوم ) نیز دارای انواع مختلفی می باشد که کاربری های متفاوت با قیمت های متفاوت دارند.  به عنوان مثال حروف چلنیوم (چنلیوم ) ساده تک رنگ با رنگ های قرمز، سفید، مشکی و… با حداقل قطر 13 سانتی متر قیمتی حدود متری 260 هزار تومن را دارند. به ازای هر سانتی متر اضافه شدن به قطر حروف متری 6 هزار تومن به قیمت چلنیوم ( چنلیوم ) اضافه می شود.

تابلو چلنیوم - تابلو چنلیوم
حروف تابلو چنلیوم
تابلو چلنیوم - تابلو چنلیوم
حروف تابلو چنلیوم

و همین طور ادامه دارد متریال ها و مواردی که در قیمت چلنیوم ( چنلیوم ) تأثیر گذار است. مواردی مثل دوبل بودن، پانچ بودن دور حروف، رنگ های خاص، پشت نور بودن و… هستند که قیمت های بالاتری نسبت به چلنیوم ( چنلیوم ) های ساده دارند.

قیمت تابلو چلنیوم ( چنلیوم )

به صورت کلی ساده ترین نوع چلنیوم ( چنلیوم )، چلنیوم ( چنلیوم ) ساده تک رنگ است (لازم به ذکر است که حروف با قطر های کمتر نیز موجود است که قیمت های پایین تری دارد که البته زیاد متداول نیست)

برای اطلاع دقیق از قیمت نهایی تابلو چلنیوم ( چنلیوم ) مدنظر خود بهترین راه و بهترین روش این است که خصوصیات تابلوی مدنظر خود را به مشاوران مرتبط اعلام کرده تا به صورت رایگان به شما مشاوره تخصصی ارائه شود.

 

تابلو چنلیوم
تابلو تبلیغاتی

قیمت حروف استیل

حروف استیل با کمترین قطر یعنی حدود 5 تا 7 سانتی متر برای رنگ های طلایی، نقره ای یا سیلور و مسی و برای قطر های بیشتر از 7 سانتی متر بایستی طرح مورد نظر ایجاد و سپس قیمت حروف استیل محاسبه شود.

قیمت اجرای تابلو چلنیوم ( چنلیوم ) – نصب تابلو چلنیوم ( چنلیوم )

قیمت اجرا و نصب تابلو چلنیوم ( چنلیوم ) به صورت مستقیم بستگی به ارتفاع نصب تابلو دارد. جهت اطلاع از قیمت با مشاوران مرتبط  در ارتباط باشید.

چنلیوم
تابلوی تبلیغاتی
نمای جی اف ار سی
نمای جی اف ار سی ایناب طرح استار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *