ایناب را در اینستاگرام دنبال کنید


نمای کرتین وال

این نما از بهترین نماهای شیشه ای ساختمان می باشد. کرتین وال به صورت لغوی به معنای دیوار پرده ای می باشد. به گونه ای که به صورت یک پرده در مقابل ساختمان اجرا می شود و نقش نمای ساختمان را ایفا می کند. در این نما ابتدا زیر سازی نما با استفاده از پروفیل های عمودی و افقی (لامل) انجام می شود. بعد از انجام عمل زیر سازی شیشه های نما بر روی لامل نصب و اجرا می شوند.

نمای کرتین وال تنها وزن خود را تحمل می کند و به دلیل ساختار خاصی که دارد در برابر رطوبت، سرما، گرما و به صورت کلی تبادل حرارت و برودت عایق می باشد. همچنین این نما در مقابل نیرهای وارده به صورت مستقل عمل می کند و بار اضافی به ساختمان وارد نمی کند که همین خود یک مزیت بزرگ برای نمای ساختمان می باشد. به همین دلیل به این نما، نمای خود ایستا می گویند.

https://www.instagram.com/namasaz1/

نمای کرتین وال

قیمت نمای کرتین وال

قیمت نمای کرتین وال به نوع روش اجرا، متراژ اجرا، ارتفاع کار، مدول های موجود در نما و… بستگی دارد. روش های اجرا که با توجه به نظر طراح و کارفرما و همچنین کاربری ساختمان انتخاب می شود. معمولترین مدول ها و بازشوها در نمای کرتین وال مدول های با ارتفاع 2.2 متر و 1.1 تا 1.2 متر عرض می باشد. به صورت کلی قیمت نمای کرتین وال با توجه به مواردی که اشاره شد، از متری حدود 700 هزار تومن شروع می شود و تا متری 1.200.000 تومن نیز می باشد.

  1. کرتین وال فریم لس یا بدون قاب
  2. کرتین وال قاب دار یا فیس کپ
  3. کرتین وال نیمه قاب دار یا سمی فریم

برخی مزایای نمای کرتین وال

  • ورود نور بیشتر به ساختمان
  • ساختار سبک
  • عدم وارد کردن بار اضافه به ساختمان
  • عایق حرارتی و برودتی
  • قابلیت اجرای کاملا پیش ساخته
  • نصب انواع مدول های بازشو بر روی نما
اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.