ورق کامپوزیت رینو باند – معرفی انواع ورق ها + قیمت روز

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

معرفی شرکت رینوباند

یکی از پیش‌گامان و پیشروان در صنعت مصالح نوین ساختمانی با بیش از 17 سال سابقه، شرکت بازرگانی طلوع و مجموعه شرکت‌های تابعه است. این شرکت و گروه بازرگانی با تولید محصولات در زمینه صنعت ساختمان، مانند درب‌های ضد سرقت، پنجره‌های UPVC ، پروفیل‌های سازه‌ای ،مواد اولیه کارخانه‌ها در حوضه ساختمانی، پانل‌های خورشیدی، پانل‌های HPL  و همچنین ورق کامپوزیت آلومینیومی نما و موتورهای درب‌های کرکره‌ای ضمن اخذ نمایندگی از شرکت‌های و کارخانه‌ها معتبر آسیایی و اروپایی محصولاتی با کیفیتی را نیز به مشتری ارائه می‌دهد و فروش بسیار گسترده‌ای در این زمینه در سطح کشور دارد.

این شرکت در حل حاضر بیش از 30 نمایندگی فعال در ایران دارد و در کشورهایی نظیر امارات متحده عربی، قطر، عراق و مالزی و … در حال گسترش فروش محصولات خود است. این شرکت بازرگانی دارای نمایندگی انحصاری ورق آلومینیومی کامپوزیت آلو سوئیس باند، تی ال باند، اپکگلز و دارای دفتر رسمی شرکت و کارخانه آلو باند در ایران است. این شرکت نیز دارای امتیازهای برندهای TolooBond , ZigmaBond , ReynoBond , ALPOLIC و … می‌باشد.

شرک بازرگانی طلوع سالانه بیش از 500 هزار مترمربع پروژه‌های بخش‌های دولتی و خصوصی را با استفاده از گروهی تشکیل شده از شرکت‌ها و زیرمجموعه‌های معتبر و با رزومه و سابقه درخشان معرفی و اجرا می‌نماید.

این شرکت که با برند رینوباند معرف شده است، دارای گواهینامه فنی از وزارت راه و شهرسازی می‌باشد.

خط تولید رینوباند، دارای تأییدیه هنکل آلمان می‌باشد و در سراسر دنیا از لحاظ تکنولوژِی و سرعت تولید بهترین خط تولید را دارند. تمام مراحل خط تولید به‌صورت اتوماتیک انجام می‌شود و به‌وسیله رایانه و تجهیزات رایانه‌ای کنترل می‌شود. کویل های خریداری می‌شود باید به طور کامل از گردوغبار پاک باشد. به همین دلیل در ابتدا خط تولید کویل ها را شستشو می‌دهند و سپس توسط روش‌های ارگانیکی و الکترواستاتیکی، سطح کویل را از هرگونه روغن، آنتی‌اکسیدان‌ها و گردوغبار پاک می‌کنند که این روش توسط دستگاه‌های شرکت رینوباند به انجام رسیده است.

پنل بتنی نما
پنل بتنی اکسپوز ایناب

ورق کامپوزیت رینوباند آلومینیومی چیست؟

ورق کامپوزیت آلومینیومی متشکل از سه‌لایه شامل دولایه ورق از جنس آلومینیومی و یک‌لایه از مواد پلی‌اتیلنی می‌باشد. ورق کامپوزیت رینوباند آلومینیومی باتوجه‌به متریال به‌کاررفته، ضخامت و نوع رنگ و… در پوسته بیرونی و متریال به‌کاررفته در لایه میانی و هرکدام از آن نوع و رنگ کاربرد مختلفی و معینی دارند.

ورق کامپوزیت رینوباند خصوصیاتی مختلفی دارد، به‌عنوان‌مثال می‌توان به برجسته‌ترین ویژگی تغییرات آب‌وهوایی محیطی بسیار مقاوم است. این نوع ورق‌های کامپوزیت در کشورهای گرم و مرطوب بی‌رقیب می‌باشد. ورق کامپوزیت رینوباند به دلیل استفاده از پلی‌اتیلن فشرده در دولایه آلومینیومی، عایق بسیار خوبی در برابر گرما  و دما می‌باشد. ورق کامپوزیت رینوباند به دلیل صیقلی بودن سطح آن نور خورشید را بازتاب می‌کند و عاقی بسیار عالی در برابر رطوبت است و هیچگاه زنگ نمی‌زند.

پنل سیمانی
تایل بتنی طرح آجر-GFRC ایناب

مزایای رینوباند

  • کیفیت بالا در خط تولید با استفاده از وسایل و تکنولوژی پیشرفته از اروپا و آلمان
  • راحتی در اجرا به دلیل وزن سبک ورق‌های کامپوزیت آلومینیوم رینوباند حدود 5/5 کیلوگرم در هر مترمربع
  • خاصیت مقاومت در برابر حریق و عایق صوتی محصولات
  • مقاومت در برابر ضربه
  • مقاومت بسیار بالای محصولات در برابر شرایط جوی
  • دارابودن رنگ و طرح‌های دلخواه مشتری
  • نگهداری آسان و باکیفیت بودن محصولات

انواع ورق‌ کامپوزیت رینوباند

ورق کامپوزیت رینوباند نانو و ضدحریق

ورق‌های کامپوزیت ضدحریق سیگما رینوباند، به دلیل هسته میانی آن است که بالاترین میزان مقاومت در برابر حریق را دارد. این ورق کامپوزیت 100% نسوز استر، پلی‌اتیلن حذف می‌شود و در برابر خم و برش استقامت بالایی دارد که به دلیل وجود 3 لایه آلومینیوم مشبک است. از خصوصیات دیگر ورق کامپوزیت ضد حریق رینوباند موج دار نبودن ورق کامپوزیت به دلیل حذف پلی اتیلن می‌باشد.

ورق کامپوزیت با پوشش PDVF

این نوع ورق دارای پوشش مرغوبی به نام PVDF می‌باشد.از خصوصیات این ورق می‌توان به مقاومت و پایداری، دوام رنگ در برابر اشعه UV آفتاب،دما و حرارت، باران‌های اسیدی، آلاینده‌های و تغییرات آب‌وهوایی اشاره کرد. این ورق کامپوزیت معمولاً در نمای خارجی ساختمان مورداستفاده قرار می‌گیرد.

ورق کامپوزیت رینوباند نانو

در شهرهای بزرگ به دلیل ترافیک و فعالیت‌های صنعتی مشکل آلودگی هوا رایج است. چسبیدن ذرات گردوغبار نمای سختمان ها را تیره و کثیف می‌کند. تا حد بسیار زیادی می‌توان از این مشکل با استفاده از پوشش نانو وی دی اف به دلیل ویژگی خود شویی رفع کرد و کمتر شاهد تیرگی و کثیفی نمای ساختمان باشیم. در این نوع ورق کامپوزیت رینوباند گردوغبار کمتر جذب ورق کامپوزیت می‌شود و با ریختن آب و یا بارش باران ذرات تا حد زیادی پاک می‌شوند.

ورق کامپوزیت رینوباند آیینه‌ای

از این ورق کامپوزیت رینوباند که پوشش آیینه‌ای دارد در نمای خارجی به‌صورت ترکیبی و در دکوراسیون داخلی در دیواره‌ها، و تزئینات داخلی به کار می‌رود.

ورق کامپوزیت رینوباند با پوشش خش‌دار

این ورق کامپوزیت با دارای  پوشش آلومینیومی به‌صورت خش‌دار می‌باشد. به دلیل زیبایی، از این ورق کامپوزیت به‌ویژه در دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود.

ورق کامپوزیت رینوباند با طرح چوب

ورق کامپوزیت رینوباند با استفاده از طرح‌های مختلف توانسته است ظاهری زیبا به ساختمان‌ها بدهد. ورق کامپوزیت طرح چوب به دلیل زیبایی، طرف‌داران بسیار زیادی دارد.

رگه‌های ورق کامپوزیت رینوباند طرح چوب شباهت بسیار زیادی با چوب واقعی دارد، تشخیص آن فقط در فواصل نزدیک ممکن است. این ورق کامپوزیت در نماهای داخلی و خارجی به کار می‌رود.

ورق کامپوزیت رینوباند شاین – براق

ورق کامپوزیت براق از پوشش صدفی برخوردار است که در این پوشش بازتابنده استفاده شده که باعث زیبایی و درخشندگی بالاتری نسبت به سایر ورق کامپوزیت رینوباند با طرح‌های دیگر می‌باشد. این نوع ورق کامپوزیت به دلیل سطح صاف و صیقلی که برخوردار هستند، باعث می‌شوند که آلودگی کم‌تری جذب کنند.

ورق کامپوزیت مقاوم در برابر آتش FR

ورق‌های کامپوزیت رینوباند و طلوع باند A1 به دلیل هسته میانی آنها تنها ورق‌های کامپوزیتی هستند که بیشترین مقاومت را در برابر حرارت شدید و حریق دارند. ورق کامپوزیت سیگما از سه‌لایه آلومینیوم مشبک تشکیل شده است و به دلیل نسوز بودن آن از این ورق کامپوزیت پلی اتن حذف شده و این باعث شده در برابر خم‌شدگی و برش میز استقامت خوبی داشته باشد و در برابر حریق نیز شعله‌ور نمی‌شود. این نوع ورق کامپوزیت رینوباند دارای گارانتی ۲۰ساله و بیمه ۱۰ساله و نیز طرح‌های مختلفی دارد.

ورق کامپوزیت رینوباند با پوشش polyester

این ورق با پلیمری به نام PE یا پلی‌استر  پوشش داده می‌شود. از این نوع ورق کامپوزیت رینوباند بیشتر در دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود و از خصوصیاتی مانند مقاومت در برابر اشعه UV آفتاب و باران‌های اسیدی برخوردار است.

رنج‌های قیمتی ورق کامپوزیت رینوباند

عوامل متعددی در قیمت‌گذاری ورق کامپوزیت رینوباند نقش دارد. از جمله این عوامل: ضخامت ورق کامپوزیت رینوباند، نوع آلیاژ آلومینیومی، نوع لایه رزینی و رنگ آن و متریال به‌کاررفته در هسته مرکزی بین لایه‌ها می‌توان اشاره کرد.

رنج قیمتی برخی ورق کامپوزیت رینوباند

قیمت  ورق کامپوزیت نوع P.V.D.F – جهت دریافت قیمت روز ورق کامپوزیت رینوباند تماس بگیرید.

قیمت ورق کامپوزیت رینوباند نوع برش – جهت دریافت قیمت روز ورق کامپوزیت رینوباند تماس بگیرید. 

قیمت ورق کامپوزیت نوع آینه ای – جهت دریافت قیمت روز ورق کامپوزیت رینوباند تماس بگیرید. 

قیمت ورق کامپوزیت رینوباند نوعطرح سنگ – جهت دریافت قیمت روز ورق کامپوزیت رینوباند تماس بگیرید. 

قیمت ورق کامپوزیت نوع طرح چوب – جهت دریافت قیمت روز ورق کامپوزیت رینوباند تماس بگیرید. 

قیمت ورق کامپوزیت رینوباند نوع F.E.V.E – جهت دریافت قیمت روز ورق کامپوزیت رینوباند تماس بگیرید. 

قیمت ورق کامپوزیت نوع نانوهای گلاس – جهت دریافت قیمت روز ورق کامپوزیت رینوباند تماس بگیرید. 

مقالات دیگر ایناب

پارچه فلزی نما – کاربرد، مزایا و معایب پارچه های فلزی نما

نمای مینرال – مزایا و معایب – روش اجرای نمای مینرال – اجزای تشکیل دهنده نمای مینرال

سرامیک پرسلانی چیست؟ – نحوه نصب و اجرا – ابعاد و انواع سرامیک پرسلانی نما

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *