قیمت بتن اکسپوز | قیمت پنل بتن اکسپوز

قیمت بتن اکسپوز | قیمت پنل بتن اکسپوز

قیمت بتن اکسپوز

قیمت بتن اکسپوز باتوجه به طرح ، ابعاد و روش نصب متفاوت می باشد.

برای اجرای نمای بتن اکسپوز به سه آیتم اصلی (پنل بتن اکسپوز – مصالح زیرسازی – اجرت نصب) نیاز است.

  1.  قیمت پنل بتن اکسپوز به توجه به کیفیت، طرح، ابعاد آن از متری 95 هزار تومان شروع و تا متری 170 هزار تومان می باشد.
  2. مصالح زیرسازی بتن اکسپوز اگر به صورت خشک نصب گردد از متری 30 هزار تومان شروع و تا متری حدوداً 70 هزار تومان می تواند باشد.
  3. اجرت نصب بتن اکسپوز از متری 40 هزار تومان شروع و تا متری 80 هزار تومان می تواند باشد.

در نتیجه برای اجرای نمای بتن اکسپوز معمولی قیمتها از حدود متری 170 هزار تومان شروع و تا متری 250 هزار تومان می تواند باشد. البته در نظر داشته باشد متراژ پروژه در بتن اکسپوز 10 تا 40 درصد کمتر از نمای کامپوزیت و نمای رومی تمام می شود. چون هیچ گونه اضافه متراژی به آن تعلق نمی گیرد.

کسب اطلاعات بیشتر در مورد بتن اکسپوز و پنل های بتن اکسپوز با شماره 09913377500 تماس حاصل فرمایید.
همچنین می توانید در تلگرام یا واتساپ با همین شماره در ارتباط باشید.

بتن اکسپوز

بتن اکسپوز یا بتن نما به بتنی گفته می شود در نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شود و دارای سطح صاف و صیقلی است، به گونه ای که هیچ متریال و پوشش دیگری روی آن اجرای نمی شود و بتن اکسپوز به عنوان سطح نهایی نما قرار می گیرد. از آنجایی که بتن اکسپوز به عنوان سطح نهایی نما قرار میگیرد و هیچ پوشش دیگری روی آن اجرا نمی شود، کیفیت سطح نهایی بتن اکسپوز از اهمیت بالایی برخوردار است.

امکان ایجاد طرح ها و نقش های مختلف با بتن اکسپوز وجود دارد و باعث می شود که گزینه های انتخابی پیش روی طراحان و کارفرمایان برای استفاده از این متریال زیاد باشد.

نمای بتن اکسپوز

پنل های بتن اکسپوز با توجه جذابیت و خاص بودنی که دارند، نماهایی جذاب را به وجود می آورند. در حال حاضر و روز به روز نمای بتن اکسپوز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و این نما طرفداران بیشتری پیدا می کند. از آنجایی که این پنل ها در ابعاد و اندازه های دلخواه و سفارشی تولید و عرضه می شوند، کارفرمایان می توانند ابعاد متناسب با نمای خود را سفارش دهند. نمای بتن اکسپوز، نمایی خاص است که اعتبار و ارزشی خاص را به نمای ساختمان می بخشد.

تعدادی از کاربرد های پنل های بتن اکسپوز را در کلیپ زیر مشاهده می کنید

 

سایر محصولات فناور ایناب را ببینید:

محصولات و تولیدات ایناب

تولیدات و محصولات ایناب

تولیدات ایناب

مشخصات فنی بتن اکسپوز

بتن اکسپوز هم مانند بتن معمولی از ترکیب سنگدانه، سیمان و آب به دست می آید فقط با این تفاوت که در بتن اکسپوز از مواد اضافی و روان کننده ها جهت استحکام بیشتر در برابر شرایط جوی نیز استفاده می شود. و سطح آن کاملا صاف و صیقلی است.

قیمت بتن اکسپوز | نمای بتن اکسپوز

قیمت بتن اکسپوز | نمای بتن اکسپوز

مزایای بتن اکسپوز

 1. رنگ پذیری بالایی دارد.
 2. یکپارچگی و استحکام بالا
 3. جذب آب بسیار پایین
 4. زیبایی و طبیعی بودن رنگ
 5. مقاومت در برابر سرما و یخبندان
 6. مقاوم در برابر حریق و آتش سوزی
 7. نصب سریع و آسان
 8. تنوع در ابعاد و طرح

بتن اکسپوز کف 

بتن اکسپوز کف یکی از دیگر از محصولات فناورانه ایناب می باشد. این محصول با قدرت می تواند جایگزین بسیاری کفپوش های کم کیفیت و بی دوام شود. بسیاری از کفپوش ها هستند که علاوه بر دوام و زیبایی کمی که دارند دارای قیمت های بالایی نیز می باشند. بتن اکسپوز کف ایناب در ابعاد و اندازه های دلخواه و سفارشی تولید و عرضه می شود. این پنل ها دارای کیفیت و مقاومت بسیار خوبی هستند و در کاربری های مختلف به کار می روند. 

ویژگی های بتن اکسپوز کف 

 • مقاوم در برابر فشار 
 • مقاوم در برابر ضربه 
 • سطح ضد سایش 
 • دوام بالا 
 • مقاومت در برابر شرایط مختلف محیطی و جوی 
 • ابعاد و اندازه دلخواه 
 • رنگ سفارشی 
 • تولید در ضخامت های دلخواه

 

بتن اکسپوز کف

بتن اکسپوز کف

قیمت بتن اکسپوز کف

با توجه به اینکه پنل های بتن اکسپوز کف به صورت سفارشی تولید می شوند، نمیتوان به صورت دقیق قیمت آن را قبل از سفارش بیان کرد. به همین دلیل باید ابتدا سفارش مشتریان توسط کارشناسان فنی مورد بررسی قرار بگیرد و سپس قیمت نهایی به ایشان اعلام شود. البته نا گفته نماند که ایناب یکسری پنل ها را به صورت آماده داشته که قیمت آنها مشخص می باشد. به عنوان مثال قیمت پنل های بتن اکسپور کف با ابعاد 60*40 با ضخامت سه سانتی متر با سطح معمولی حدود متری 70 هزار تومن می باشد.

کسب اطلاعات بیشتر در مورد بتن اکسپوز و پنل های بتن اکسپوز و مشاوره رایگان با شماره 09913377500 تماس بگیرید.
همچنین می توانید در تلگرام یا واتساپ با همین شماره در ارتباط باشید.

آخرین نوشته ها

نمای کارخانه | طراحی نمای کارخانه

نمای کارخانه کارخانه ها معمولا مکان هایی هستند که کسی به نما و زیبایی آنها اهمیت نمی داد. خوشبختانه امروزه این باور در حال از بین رفتن است و روز به روز کارخانه های دارای نماهای زیبا در حال افزایش هستند. چرا باید در شهرک های صنعتی تعداد کمی از کارخانه ها نما داشته باشند؟ […]

نمای سیمانی | نمای رومی سیمانی | نما رومی سیمانی

مواردی که در این مقاله مطالعه می کنید: در مورد نمای سیمانی چه می دانید؟نمای سیمان سفیدنمای سیمان شستهنمای سیمانی تخته مالهنمای سیمانی چکشینمای سیمانی ماهوتی (تگرگی)نمای سیمانی در مقایسه با انواع دیگر نماهاچقدر با نما رومی سیمانی آشنایی دارید؟ در مورد نمای سیمانی چه می دانید؟ یکی از پرکاربرد‌ترین نماهای ساختمان که مورد توجه […]

قیمت نمای سرامیک خشک | قیمت اجرای نمای سرامیک خشک

نحوه قیمت دهی نمای سرامیک خشک  قیمت نمای سرامیک خشک و به صورت کلی قیمت نمای ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد. به همین دلیل نمی توان به صورت مستقیم و مشخص قیمت نهایی هر نمایی را به خصوص قیمت نمای سرامیک خشک را مشخص کرد. جهت قیمت دهی بایستی اطلاعات و مشخصات پروژه و […]

معماری گوتیک

مواردی که در این مقاله مطالعه می کنید: پیشینه معماری گوتیکسیر تکاملی معماری گوتیک در سه مرحله صورت می­پذیرد در زیر به این مراحل اشاره‌کرده‌ایم:ویژگی­های معماری گوتیکمزایای معماری گوتیکداشتن پشت‌بند معلق در طراحی، ویژگی دیگر معماری گوتیکداشتن قوس جناغی در طراحی، ویژگی دیگر معماری گوتیکبهترین کلیسا­های ساخته‌شده با سبک معماری گوتیکسخن نهایی در ارتباط با […]

معماری باروک | همه چیز در مورد معماری باروک

باروک یک سبک معماری است. آنچه یک بیننده را شیفته­ ی معماری باروک می­کند، کیفیت بصری آن است. این کیفیت بصری برگرفته از منحنی­ هایی است که فضا را به شکلی که قبلاً توسط معماران و مجسمه‌سازان پیش‌بینی‌نشده است، به تصویر می­کشد. در اسپانیا اصطلاح “باروک” در ابتدا به معنی مروارید نامنظم و عجیب‌وغریب بود، […]

بتن اکسپوز | جی اف ار سی gfrc | نمای ساختمان اصفهان

شرکت ابزار مهندس  جناب آقای مهندس استکی مدیرعامل شرکت ابزار مهندس نماینده محصولات فناور ایناب ( بتن اکسپوز ، جی اف ار سی) در شهر اصفهان هستند. ابزار مهندس با تجهیزات پیشرفته و نیروی فنی متخصص قادر به انجام پروژه های تخریب بتن از قبیل تخریب بتن های حجیم ،تخریب دیوارهای برشی بتنی ، تخریب […]

محمد اسلام دوست

کارشناس عمران. مدیر تولید محتوای وب سایت ایناب. تلاش می کنم محتوایی ارزشمند و مفید برای بازدیدکنندگان وب سایت ایناب تهیه و تولید نمایم. از شما تقاضا دارم برای بهبود محتوا نظراتتان را پایین هر مطلب برام ارسال کنید.

دیدگاه ها (2)

 1. Avatar
  مرتضوی دسامبر 11, 2019

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم شما اطلاعی راجب نمایندگی های فروش بتن اماده در شیراز دارید ؟ اگر اطلاع دارید ممنون میشم در اختیارم قرار بدید.

  1. Avatar
   samira razavi tousi دسامبر 22, 2019

   سلام خیر

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

سوالی دارید؟ اينجا بپرسيد!
مکالمه را شروع کنید
براي شروع مكالمه در whatsapp روي آيكن كارشناس فروش كليك كنيد.
ut eleifend Nullam dapibus Curabitur dictum

کلیدواژه خود را وارد کنید