قیمت بتن اکسپوز

قیمت بتن اکسپوز باتوجه به طرح ، ابعاد و روش نصب متفاوت می باشد.

برای اجرای نمای بتن اکسپوز به سه آیتم اصلی (پنل بتن اکسپوز – مصالح زیرسازی – اجرت نصب) نیاز است.

  1.  قیمت پنل بتن اکسپوز نما به توجه به کیفیت، طرح، ابعاد آن از متری 85 هزار تومان شروع و تا متری 200 هزار تومان می باشد.
  2. مصالح زیرسازی بتن اکسپوز اگر به صورت خشک نصب گردد از متری 30 هزار تومان شروع و تا متری حدوداً 100 هزار تومان می تواند باشد.
  3. اجرت نصب بتن اکسپوز از متری 80 هزار تومان شروع و تا متری 130 هزار تومان می تواند باشد.

در نتیجه برای اجرای نمای بتن اکسپوز معمولی قیمتها از حدود متری 240 هزار تومان شروع و تا متری 450 هزار تومان می تواند باشد. البته در نظر داشته باشد متراژ پروژه در بتن اکسپوز 10 تا 40 درصد کمتر از نمای کامپوزیت و نمای رومی تمام می شود. چون هیچ گونه اضافه متراژی به آن تعلق نمی گیرد.

کسب اطلاعات بیشتر در مورد بتن اکسپوز و پنل های بتن اکسپوز با شماره 05142222550 و 09913377500  تماس حاصل فرمایید.
همچنین می توانید در تلگرام یا واتساپ با همین شماره در ارتباط باشید.

بتن اکسپوز

بتن اکسپوز یا بتن نما به بتنی گفته می شود در نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شود و دارای سطح صاف و صیقلی است، به گونه ای که هیچ متریال و پوشش دیگری روی آن اجرای نمی شود و بتن اکسپوز به عنوان سطح نهایی نما قرار می گیرد. از آنجایی که بتن اکسپوز به عنوان سطح نهایی نما قرار میگیرد و هیچ پوشش دیگری روی آن اجرا نمی شود، کیفیت سطح نهایی بتن اکسپوز از اهمیت بالایی برخوردار است.

امکان ایجاد طرح ها و نقش های مختلف با بتن اکسپوز وجود دارد و باعث می شود که گزینه های انتخابی پیش روی طراحان و کارفرمایان برای استفاده از این متریال زیاد باشد.

نمای بتن اکسپوز

پنل های بتن اکسپوز با توجه جذابیت و خاص بودنی که دارند، نماهایی جذاب را به وجود می آورند. در حال حاضر و روز به روز نمای بتن اکسپوز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و این نما طرفداران بیشتری پیدا می کند. از آنجایی که این پنل ها در ابعاد و اندازه های دلخواه و سفارشی تولید و عرضه می شوند، کارفرمایان می توانند ابعاد متناسب با نمای خود را سفارش دهند. نمای بتن اکسپوز، نمایی خاص است که اعتبار و ارزشی خاص را به نمای ساختمان می بخشد.

 

تعدادی از کاربرد های پنل های بتن اکسپوز را در کلیپ زیر مشاهده می کنید

 

 

 

مشخصات فنی بتن اکسپوز

بتن اکسپوز هم مانند بتن معمولی از ترکیب سنگدانه، سیمان و آب به دست می آید فقط با این تفاوت که در بتن اکسپوز از مواد اضافی و روان کننده ها جهت استحکام بیشتر در برابر شرایط جوی نیز استفاده می شود. و سطح آن کاملا صاف و صیقلی است.

قیمت بتن اکسپوز | نمای بتن اکسپوز

قیمت بتن اکسپوز | نمای بتن اکسپوز

مزایای بتن اکسپوز

 1. رنگ پذیری بالایی دارد.
 2. یکپارچگی و استحکام بالا
 3. جذب آب بسیار پایین
 4. زیبایی و طبیعی بودن رنگ
 5. مقاومت در برابر سرما و یخبندان
 6. مقاوم در برابر حریق و آتش سوزی
 7. نصب سریع و آسان
 8. تنوع در ابعاد و طرح

بتن اکسپوز کف 

بتن اکسپوز کف یکی از دیگر از محصولات فناورانه ایناب می باشد. این محصول با قدرت می تواند جایگزین بسیاری کفپوش های کم کیفیت و بی دوام شود. بسیاری از کفپوش ها هستند که علاوه بر دوام و زیبایی کمی که دارند دارای قیمت های بالایی نیز می باشند. بتن اکسپوز کف ایناب در ابعاد و اندازه های دلخواه و سفارشی تولید و عرضه می شود. این پنل ها دارای کیفیت و مقاومت بسیار خوبی هستند و در کاربری های مختلف به کار می روند. 

ویژگی های بتن اکسپوز کف 

 • مقاوم در برابر فشار 
 • مقاوم در برابر ضربه 
 • سطح ضد سایش 
 • دوام بالا 
 • مقاومت در برابر شرایط مختلف محیطی و جوی 
 • ابعاد و اندازه دلخواه 
 • رنگ سفارشی 
 • تولید در ضخامت های دلخواه

 

بتن اکسپوز کف

بتن اکسپوز کف

قیمت بتن اکسپوز کف

با توجه به اینکه پنل های بتن اکسپوز کف به صورت سفارشی تولید می شوند، نمیتوان به صورت دقیق قیمت آن را قبل از سفارش بیان کرد. به همین دلیل باید ابتدا سفارش مشتریان توسط کارشناسان فنی مورد بررسی قرار بگیرد و سپس قیمت نهایی به ایشان اعلام شود. البته نا گفته نماند که ایناب یکسری پنل ها را به صورت آماده داشته که قیمت آنها مشخص می باشد. به عنوان مثال قیمت پنل های بتن اکسپور کف با ابعاد 60*30 با ضخامت سه سانتی متر با سطح معمولی حدود متری 85 هزار تومن می باشد.

کسب اطلاعات بیشتر در مورد بتن اکسپوز و پنل های بتن اکسپوز با شماره 05142222550 و 09913377500  تماس حاصل فرمایید.
همچنین می توانید در تلگرام یا واتساپ با همین شماره در ارتباط باشید.