بتن اکسپوز | نمای بتن اکسپوز | مزایای بتن اکسپوز

بتن اکسپوز | نمای بتن اکسپوز | مزایای بتن اکسپوز

یکی از پرکاربردترین متریال های ساختمان بتن می باشد که با پیشرفت علم مواد و شیمی کاربردهای جدیدی از بتن به وجودآمده است.

بتن اکسپوز به معنی بتن نما  نوع جدیدی از بتن است که با تغییر در مواد ترکیبی و روش تولید آن محصولی جدید با کاربردهای جدید ایجاد شده است. بتن اکسپوز دارای سطحی صیقلی و صاف است، به گونه ای که امکان اجرای پوشش دیگری روی سطح آن وجود ندارد. به همین دلیل کیفیت سطح نهایی این متریال از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

    یکی از اصلی ترین کاربردهای بتن اکسپوز در نمای ساختمان می باشد. استفاده از این متریال در نمای ساختمان ، نمایی مدرن و زیبا را ایجاد می کند که زیبایی خاص خودش را دارد.

 

"نمای

 

اکثر طراحان نمای ساختمان و ساختمان سازان در تلاش هستند به روز بودن ساختمان را با استفاده از جدیدترین متریال های نمای ساختمان به ببینده نشان دهند.

در نتیجه بتن اکسپوز یکی از جدیدترین متریال های نمای ساختمان است که با اجرای آن در نمای ساختمان جدید بودن و به روز بودن ساختمان را نشان می دهد.

مزایای بتن اکسپوز:

نماي بتن اكسپوز

نماي بتن اكسپوز

دوام و مقاومت بالا

 نمای ساختمان به عنوان یکی از مهمترین آیتم های ساختمان همواره در برابر نور خورشید و شرایط سخت جوی  قراردارد که تعمیر و ترمیم آن نه تنها هزینه های بالایی برای مالکان خواهد داشت بلکه مشکلاتی فراوانی برای مالکان و مجاوران پیش خواهد آورد.

بتن اکسپوز یکی از مقاوم ترین و با دوام ترین متریال های نمای ساختمان می باشد.

سرعت اجرای بالا  یکی از موارد بسیار مهم در انتخاب هر متریال سرعت اجرای آن می باشد.

قطعات بتن اکسپوز به صورت پیش ساخته بوده و در نصب آن نیازی به ملات نمی باشد. به همین دلیل با سرعت زیادی نصب آن انجام می پذیرد.

زیبایی منحصر به فرد


     بتن اکسپوز به دلیل صیقلی بودن سطح آن و طبیعی بودن رنگ آن بسیار زیبااست و مورد استقبال معماران و طراح نمای ساختمان قرار گرفته است.

مقاومت در سرما و یخبندان
 

بیشتر مناطق کشور ما سردسیر می باشد که در اجرای نمای باید به مقاوم بودن آن در برابر یخبندان توجه کرد.

 

"نمای

 

گروه ایناب با بیش از ده سال سابقه در طراحی و اجرای نمای ساختمان، پس از اجرای بیش از 1000 پروژه نمای ساختمان تولید و اجرای نمای بتن اکسپوز را در دستور کار خود قرارداده است.

 

 

جهت مشاوره تلفنی می توانید همین الان عدد 5 را به شماره 09151547300 پیامک کنید تا اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.

همچنین می توانید از طریق ایدی mehdimaghooli توسط تلگرام ارتباط برقرار کنید.

 

 

فاطمه معقولی

فاطمه معقولی هستم. کارشناس it مدیر وب سایت ایناب تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید برای تمام بازدید کنندگان و اعضای سایت باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. شما هم می توانید عضو وب سایت ایناب شوید و خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

نوشته های مرتبط