لوگوی بارگذاری
طراحی نمای هتل آکام |نمای هتل

طراحی نمای هتل آکام |نمای هتل

نماي هتل اكام

نماي هتل اكام

برای طراحی نما بهترین زمان وقتی است که پلان طراحی می‌شود و از همان ابتدا طراحی نما انجام شود تا تیغه‌چینی‌ها و ابعاد پنجره‌ها براساس نمایی که طراحی‌شده است قرار بگیرد ولی هنگامی‌که سفارش طراحی این ساختمان داده شد تمام دیوارهای خارجی قرارگرفته بود 

بااین‌وجود نمایی بسیار زیبا و ماندگار طراحی و اجرا شد این ساختمان که دارای دو بخش مجزا هتل و تالار پذیرایی هست کاملاً در نما این فضاها از یکدیگر تفکیک‌شده است و قسمت پایین نما از پنجره‌های عمودی با عرض و ارتفاع زیاد طراحی‌شده است و در قسمت وسط نما از سنگ‌های جی اف ار سیgfrc  استفاده‌شده است که نمای زیبایی در روز دارد و مناسب فضای تالار هست و در شب‌،هنگام نورپردازی هم جلوه ساختمان را بیشتر می‌کند و همچنین در قسمت بالایی نما که دارای 4 طبقه می‌باشد در قسمت دیواره تراس از سنگ‌های جی ار سی.gfrc استفاده‌شده است که باعث می‌شود ساختمان که با دو کاربری متفاوت طراحی‌شده است به‌صورت یکپارچه به نظربياید.

در قسمت وسط نما برآمدگی‌هایی تعبیه‌شده است که حالت خطی بودن نما را کاهش می‌دهد و به ابهت نما می‌افزاید و همچنین این برآمدگی در طبقه اول بیانگر ورودی مجتمع می‌باشد و ورودی را شاخص می‌نماید.

 

فاطمه معقولی

فاطمه معقولی هستم. کارشناس it مدیر وب سایت ایناب تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید برای تمام بازدید کنندگان و اعضای سایت باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. شما هم می توانید عضو وب سایت ایناب شوید و خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید