نمای ساختمان هتل | نمای هتل | اهمیت نمای هتل |نمای gfrc | نمای grc

نمای ساختمان هتل | نمای هتل | اهمیت نمای هتل |نمای gfrc | نمای grc

نمای هتل می‌تواند به‌تنهایی و بدون هیچ تبلیغات خاصی باعث جذب جمع کثیری از مسافران و گردشگران برای اقامت در هتل می‌شود. در نتیجه نمای ساختمان هتل اهمیت فراوانی دارد.

مسافران و گردشگران قبل از اینکه هتلی را رزرو کنند و قبل از این‌که وارد هتل شوند و کیفیت خدمات آن را بررسی کنند، از بیرون ساختمان هتل را موردبررسی قرار می‌دهند، بنابراین یک نمای عالی می‌تواند باعث شود که مشتری برای سکونت در آن هتل زیبا رغبت پیدا کند.

ویژگی‌های مهم نمای ساختمان هتل

1 – ماندگاری بالا نمای ساختمان هتل

اگرچه باید نمای همه ساختمان‌ها ماندگار باشد اما این ماندگاری در نمای ساختمان هتل باید خیلی بیشتر باشد. چون هتل‌ها هرچند سال یک‌بار باید بازسازی شوند و اگر در طرح نمای هتل تغییرات زیادی ایجاد شود، برند هتل هویت خود را از دست خواهد داد.

2- خاص و جذاب بودن نمای ساختمان هتل

حتماً برای شما هم پیش‌آمده که جلو هتل اقامت تون عکس بگیرید. پس مهم است که نمای هتل که می‌تواند به خاطرات گردشگران بپیوند خاص و جذاب باشد. تا هم گردشگر بیشتری جذب کند و هم به هتل اعتبار بخشد.

نمای ساختمان هتل

نمای ساختمان هتل

3- زیبایی در شب

در شهرهای توریستی بیشتر مسافران در طول روز در حال تفریح و گشت‌وگذار هستند که شب به هتل برمی‌گردد. درنتیجه نمای هتل در شب بسیار مهم است و در طراحی نمای ساختمان هتل باید پیش‌بینی نورپردازی حرفه‌ای را داشته باشیم.

4- ایمنی در برابر سقوط مصالح

سقوط سنگ از نمای ساختمان در کشور ما به یک حادثه عادی تبدیل‌شده که خطرات زیادی برای مردم دارد. اگر چنین اتفاقی برای ساختمان هتل رخ دهد، خسارات آن جبران‌ناپذیر خواهد بود.

این چهار موردی که اشاره شد مهم‌ترین برگ خریدهایی هست که باید در طراحی و اجرای نمای ساختمان هتل رعایت شود.

نمای ساختمان هتل

نمای ساختمان هتل

نمای gfrc جی اف ار سی هتل

نمای جی اف ار سی یکی از جدیدترین و بهترین متریال های نمای ساختمان هست که استفاده از آن در دنیا رو به افزایش است. با نمای جی اف ار سی دست طراحان برای ایجاد طرح‌های خاص بسیار باز بوده می‌توان نمایی خاص و جذاب برای هتل ایجاد کرد.

اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینهٔ نمای ساختمان دارید با شماره 05142222550 و یا 09913377500 در ساعات 8 تا 20 تماس حاصل نمایید.

و یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت.

همچنین می توانید از طریق ایدی @Inabinfo توسط تلگرام ارتباط برقرار کنید.

چرا ایناب                همكاري با ايناب

 

فاطمه معقولی

فاطمه معقولی هستم. کارشناس it مدیر وب سایت ایناب تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید برای تمام بازدید کنندگان و اعضای سایت باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. شما هم می توانید عضو وب سایت ایناب شوید و خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط