گروه ایناب در سال 86 توسط برادران معقولی با اهدافی بزرگ بر پایه صداقت، تلاش و پیشرفت تشکیل یافت. این گروه در سال 1386 با ثبت شرکت ناب معماری با موضوع طراحی و اجرای نماهای نوین ساختمانی فعالیت رسمی خود را شروع کرد و تا اکنون بیش100000 متر مربع نمای ساختمان را در قالب بیش  از 1000 پروژه با موفقیت به پایان رسانده است و رضایت مشتریان خود را جلب نموده است.

گروه ایناب از سال 89 تحقیقات خود را برای تولید محصولی ایرانی برای نمای ساختمان شروع و در سال تولید ملی (1391) موفق شد یکی از بزرگترین کارخانه های تولید سنگ پلیمری را با ظرفیت 23000 تن در سال راه اندازی نماید.

تولیدات کارخانه ایناب شامل سنگ های مخصوص نمای ساختمان ،سنگ های تزیینی ساختمان،سنگ های کف و المان های شهری در طرح ها و ابعاد و رنگ های مختلف  می باشد که تماما مطابق با استاندارد 755 ملی ایران تولید و عرضه می گردد.

محصولات این شرکت با علامت ثبت شده ایناب به بازار عرضه می گردد که با توجه با مقاومت بالا ، زیبایی ،تنوع در طرح و رنگ و همچنین قیمت مناسب در مدت اندکی مورد استقبال مهندسین و کارفرمایان و ارگانهای دولتی قرار گرفت .

ایناب با بهره گیری از کارشناسان ،متخصصین بومی و جوان و بهره گیری از تکنولوژی و فناوری روز دنیا و راه اندازی آزمایشگاه مورد تایید سازمان استاندارد ملی همواره بر ارتقا کیفیت محصولات و رفع نیازهای مشتریان تاکید داشته و کسب رضایت مشتریان از دغدغه های اصلی مدیران این شرکت می باشد.

تولیدات گروه ایناب

تولید نمای GFRC و سنگ اسلبکو در طرح های مشبک ، برجسته، اسلیمی تولید سنگ نمای ساختمان (طرح های آنتیک ، آجری ، سنگ CNC ، سنگ طرح چوب ترمو) تولید قطعات خاص سنگی سفارشی

 خدمات گروه ایناب

اجرای نماهای نوین ساختمان (نمای GFRC و اسلبکو،نمای کامپوزیت، نمای سنگ، نمای چوب، نمای سرامیک خشک، نمای مشبک) طراحی تخصصی نمای ساختمان و مهندسی نما