16 سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان | طراحی نما

سایت های تخصصی طراحی نمای ساختمان

با ما در اینستاگرام همراه باشید

چرا طراحی تخصصی نمای ساختمان اهمیت دارد؟ شما که در حال مطالعه این مقاله هستید احتمالاً به طراحی نمای ساختمان خود اهمیت زیادی می‌دهید. میدانید که طراحی خوب و مناسب توسط افراد کار بلد نه‌تنها هزینه محسوب نمی‌شود بلکه در کاهش هزینه‌ها نیز مؤثر است. برای این منظور ما در این مقاله قصد داریم چند سایت طراحی نمای ساختمان را معرفی کنیم. سایت های طراحی نمای ساختمان معمولا طرح های طراحی شده با انواع متریال نما را در سایت خود به اشتراک می گذارند.

اصول طراحی نمای ساختمان

قبل از هرکاری باید به چندنکته مهم توجه کرد:

 • از مصالح و ابزار با کیفیت استفاده کنید: اگر می‌خواهید با گذشت زمان دچار خسارت و آسیب نشوید و ازقیمت ساختمان شما کمتر نشود حتما از همان اول از محصولات با کیفیت استفاده کنید. این کار ارزش ساختمان شما رابیشتر می کند و عمر ساختمان را هم بیشتر می‌کند .
 • به تناسب رنگ‌ها و تطبیق معماری با بافت شهری دقت کنید: اگر در طراحی نمای ساختمان از چند نوع مصالح مختلف استفاده می‌کنید حتما به هارمونی رنگ‌ها دقت کنید تا زیبایی چشم نواز ساختمان ماندگارشود. علاوه بر این برای بیشتر شدن زیبایی و کارایی بیشتربایدحتما به بافت شهری هم توجه داشته باشید و با توجه به شرایط آب و هوا و موقعیت جغرافیایی ساختمان محصولاتی را انتخاب و خریداری کنید که مقاوم و مورد استفاده قرار گرفته باشند.
 • استفاده از یک مدل مشخص: برای حفظ زیبایی ساختمان علاوه بر سلیقه شخصی به نکات معماری و طراحی توجه داشته باشید و از یک ریتم یک‌نواخت و یک مدل مشخص برای کل ساختمان استفاده کنید تا هماهنگی ساختمان از بین نرود.

در نهایت همیشه سعی کنید در عین زیبایی سادگی را حفظ کنید و از المان‌های نامربوط در طراحی نمای ساختمان استفاده نکنید و فراموش نکنید که الزاما هر نمای شلوغ و پر زرق و برقی، زیبا و چشم‌نواز نیست. علاوه بر این به نورپردازی هم توجه داشته باشید تا زیبایی ساختمان در شبانه‌روز دو چندان شود

طراحی نمای ساختمان دو پوسته | جی اف ار سی + کامپوزیت
طراحی نمای ساختمان دو پوسته | جی اف ار سی + کامپوزیت

گروه ایناب در سال 86 توسط برادران معقولی با اهدافی بزرگ بر پایه صداقت، تلاش و پیشرفت تشکیل یافت. این گروه در سال 1388 با ثبت شرکت ناب معماری با موضوع طراحی و اجرای نما های نوین ساختمانی فعالیت رسمی خود را شروع کرد و تا اکنون بیش 100.000 مترمربع نمای ساختمان را در قالب بیش  از 1000 پروژه با موفقیت به پایان رسانده است و رضایت مشتریان خود را جلب نموده است.

در سال‌های اخیر، ایناب با هدف بهینه سازی و ایمن سازی نماهای ساختمان های کشور، بیشتر از قبل وارد بحث طراحی تخصصی نمای ساختمان شده است. در حال حاضر با تعداد بالایی از طراحان نمای ساختمان در سراسر کشور به روش‌های مختلف همکاری می‌کند. با توجه به اینکه ایناب سابقه زیادی در اجرای نماهای مختلف دارد، طرح‌های نمایی را ارائه می‌کند که هیچ‌گونه مشکلی ازنظر اجرایی نیز نداشته باشند.
یکی از مهم‌ترین هدف‌های طراحی نمای ساختمان مدیریت و کنترل هزینه‌ها است که اگر طراح ازنظر اجرایی تجربه کافی را نداشته باشد، ممکن است دقیقاً برعکس شود و به‌جای مدیریت هزینه‌ها، هزینه‌های اضافی در برداشته باشد.

طراحی تخصصی نمای ساختمان
سایت طراحی نمای ساختمان ایناب
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05191007707 و یا 09913377500 و 09913367500 تماس بگیرید.
همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با همین شماره ارتباط برقرار کنید.
 • سایت طراحی نما معمار آقا

گروه معمار آقا فعالیت خود را درزمینهٔ مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی منظر شهری در سال 1388 شروع کرده است. این شرکت در طول فعالیت خود تا الان پروژه‌های موفق زیادی را طراحی و اجرا کرده است. هدف اصلی این گروه، بالا بردن کیفیت زندگی و فضای زیستی اقشار مختلف جامعه به کمک بالا بردن کیفیت طراحی و ساخت است. گروه معمار آقا با استفاده از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی- مهندسی مجرب خود، برخورداری از امکانات گسترده اجرایی و عمرانی منطبق با معیارهای بین‌المللی و همچنین بومی‌سازی دانش و  به‌کارگیری الگوهای روز معماری جهان توانسته است نقش به  سزایی در طراحی و ساخت انواع پروژه‌های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری و شهری داشته باشد.(وب سایت معمار اقا)

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان معمار آقا
 • سایت طراحی نما گروه معماری هیرادانا

شرکت هیرادانا از سال 1392 فعالیت خود را شروع کرده و در این مدت از همراهی کارفرمایان زیادی بهره‌مند بوده که نتیجه آن‌ها نظارت، طراحی و اجرای بیش از 100 پروژه است. همه ما می دانیم که برای خارج شدن از روزمرگی‌ها و رسیدن به یک سبک زندگی ایدئال احتیاج به طراحی فضاهایی داریم که بتواند آسایش و امنیت ما را تأمین کند و با مؤلفه‌های یک زندگی ایرانی به‌صورت مدرن سازگار باشد و رضایت مشتریان ما درجایی مشخص می شود که گروه معماری هیرادانا با در نظر گرفتن نیازهای کارفرما و ضوابط معماری در سبک طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی با حفظ ایده‌های خلاقانه پروژه‌های خاص و جذابی را به پایان برده است که اکثر آن‌ها در وب‌سایت این شرکت قابل بازدید می‌باشد.(وب سایت هیرادانا)

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان هیرادانا

 

 • سایت طراحی نما گروه معماران آرل

گروه معماران آرل فعالیت خود را درزمینهٔ مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی مناظر شهری در سال 1383 شروع کرد. این شرکت در راستای فعالیت معماری خود تا الان پروژه‌های زیادی را طراحی و اجرا کرده است که برگزیده شدن تعدادی از این پروژه ها در مسابقات معماری و طراحی، کارنامه‌ای درخشان را برای این شرکت به وجود آورده است. هدف اصلی این شرکت، بالا بردن کیفیت زندگی و فضای زیستی همه قشرهای جامعه به کمک بالابردن کیفیت طراحی و ساخت‌وساز می باشد. گروه معماران آرل با استفاده از توان بالای علمی، فنی و هنری گروه طراحی- مهندسی خود، در اختیار داشتن امکانات اجرایی و عمرانی مطابق با معیارهای بین‌المللی و همچنین بومی‌سازی دانش و  به‌کارگیری الگوهای روز معماری دنیا توانسته است نقش به سزایی در طراحی و ساخت انواع پروژه‌های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری و شهری داشته باشد.(وب سایت گروه معماران آرل)

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان گروه آرل
 • سایت طراحی نما استودیو قاف

استودیو قاف با مدیریت سرکار خانم مهندس فخری قربانی فعالیت خود را درزمینهٔ مهندسی معماری ، معماری داخلی و خدمات ساختمانی با تکیه‌بر مهارت‌های تیم خود از سال 1390 شروع کرد. این گروه با نگرشی مدرن و به‌کارگیری ایده‌های جدید و استفاده از مصالح روز دنیا، سعی در ایجاد نگاهی نو در طراحی فضا دارد. تیم طراحی و فنی استودیو قاف با ایده‌های جدید و توجه به سلیقه کارفرما آماده ارائه خدمات طراحی، فنی و مهندسی به کارفرمایان می‌باشد.(وب سایت استودیو قاف )

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان استودیو قاف
 • سایت گروه معماری بام

مجموعه بام با استفاده از تجربه های شماری از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های یو بی سی کانادا و دانشگاه شهید بهشتی که در شرکت‌های مشاور معماری و شهرسازی ایران فعالیت داشته اند و در پاسخ به نیازهای رو به گسترش صنعت ساختمان درزمینهٔ معماری و طراحی داخلی در تهران شروع به کار کرده است. این گروه فعالیت‌های خود را در ارائه خدمات فنی و مهندسی باکیفیت خوب و قیمت مناسب و جلب اعتماد دو طرفه بنانهاده است. هدف اصلی این مجموعه، طراحی مطابق علم روز و خلاقانه در زمینه معماری و طراحی داخلی است.(وب سایت گروه بام)

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان گروه معماری بام

 

 • سایت طراحی نما گروه مهندسان رینولب

گروه معماری مهندسان رینولب باهدف بالابردن سطح طراحی و اجرا طبق اصول معماری و طراحی داخلی در حدود ۱۵ سال تجربه کاری فعالیت خود را شروع کرده است. این گروه با تکیه بر تجریبات متخصصین خود درزمینهٔ معماری و دکوراسیون داخلی برای ساختمان های با کاربری‌های مختلف همچون مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی، تفریحی، اقامتی، درمانی و… آمادگی خود را در جهت ایجاد محیطی خاص برای کارفرمایان گرامی اعلام می کند.(وب سایت گروه رینولب)

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان گروه رینولب
 • سایت گروه رایاکو

مجموعه رایاکو، تا الان موفق به اجرای بیش از صد و ده هزار مترمربع زیربنا با کیفیت بالا بوده و پروژه‌های زیاد اداری، مسکونی، تجاری و خدماتی در کشور در حال طراحی و اجرا دارد. برنامه‌ریزی، کنترل و مدیریت پروژه طبق اصول روز مدیریت پروژه دنیا (PMBOK) از فعالیت های گروه رایاکو می باشد. این مجموعه با داشتن اطلاعات جامع در حوزه‌های 10گانه مدیریت پروژه همواره در انجام پروژه های خود سلامت کاری و حفاظت از سرمایه سهامداران و رعایت مسائل ایمنی و محیط‌ زیست و استفاده بهینه از منابع خود را در قالب نظام کیفی حاکم بر شرکت مدنظر دارد.(وب سایت گروه رایاکو)

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان رایاکو
 • سایت شرکت نگین آذین پارت

مجموعه نگین آذین پارت از سال 80 تاکنون درزمینهٔ معماری مناظر، با تیمی تشکیل شده از مهندسان عمران، معمار، باغبانی و فضای سبز، هماهنگ با تکنولوژی و معماری روز، خود را هم راستا با رشد معماری منظر جامعه می‌داند.(وب سایت نگین آذین پارت )

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان گروه نگین آذین پارت
 • سایت طراحی نما گروه آسان طرح

مجموعه آسان طرح افتخار این را دارد که با ساختن بستر کسب‌وکار جدید و با هدف یکپارچه‌سازی فضای طراحی و معماری کشور و خلق فرصت‌های شغلی برای همه طراحان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه ها؛ این امکان را برای کارفرمایان فراهم کرده است که همه پروژه‌های طراحی و محاسباتی با کیفیت های متفاوت را با توجه به زمان و مقدار هزینه مدنظر ایشان، به دست معماران و دفاتر معماری صاحب‌نام در کل کشور طراحی نموده و به‌آسانی در اختیار شما عزیزان قرار دهند.(وب سایت گروه آسان طرح)

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان گروه آسان طرح
 • سایت طراحی نما گروه معماری بنیستا

مجموعه بنیستا با رویکرد خدمت دهی در زمینه معماری و ساختمان و با مشارکت گروه خـلاق، متخصص و باتجربه شروع به کار نموده است و در طول سالیان فعالـیت خود مفتخر است که به بهبـود سطـح کیـفیت طـراحی و اجـرایی پروژه‌های سـاختمانـی کـمـک کنـد. با تکیه بر توانمندی‌های خود در زمینه صنعـت سـاختمان سازی ،آمادگی خود را در جهت ارائه خدمات ساختمانی اعلام می کند.(وب سایت گروه بنیستا)

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان گروه بنیستا

 

 • سایت طراحی نما گروه معماری هلگر

مجموعه معماری هلگر فعالیت خود را در زمینه معماری و ساختمان از سال 1390 شروع کرده است. گروه هلگر متشکل از قسمت های مختلف شامل تیم معماران مشاور جهت راهنمایی مشتریان، تیم طراحی دکوراسیون داخلی و نمای خارجی، تیم اجرایی، تیم محوطه‌سازی، تیم نما و تیم دکوراتیو  می‌باشد. هلگر یکی از گروه های معماری است که با استفاده از تجربه های گذشته، نیروهای انسانی متخصص، همراه با مشارکت همکاران بین‌المللی طراحی و اجرای کامل پروژه‌ها را در دستور کار دارد.(وب سایت گروه هلگر)

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان گروه هلگر
 • سایت طراحی نما گروه فراکارنو

مجموعه فراکارنو با جمع آوری متخصص های معماری و عمران یک گروه معماری کامل تشکیل داده است که تمام خدمات معماری را انجام می دهد. طراحی نمای ساختمان با دقت و کیفیت بالا در سبک‌های مختلف و طبق سلیقه شما و توسط این مجموعه معماری انجام می شود. گرفتن تاییدیه نما از کمیته نما شهرداری با سرعت بالا انجام خواهد شد. (وب سایت فراکارنو)

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان گروه فراکارنو
 • سایت اکوآرک

مجموعه اکوآرک، طراح و مجری نماهای خشک، نماهای ساختمانی مدرن شامل نمای شیشه ای کرتین وال {لامل، فریم لس و…}، نمای سرامیک خشک {سرامیک پرسلانی، سفال}، نمای کامپوزیت {انواع پروفیل آلومینیوم و CNC ورقهای کامپوزیت آلومینیوم ) و اجرای نمای سنگ خشک و نمای شیشه‌ای و نمای ترکیبی، یکی از شرکت های معتبر کشور می باشد. اکوآرک اولین و تنها تولیدکننده صفحه های STRECH METAL و METAL SHEET سقف کاذب و نمای دوپوسته با برش لیزری CNC ورق و پانچ CNC است.(وب سایت اکوآرک)

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان اکوآرک
 • سایت طراحی نما گروه پویانو

گروه پویانو، گروهی فعال درزمینهٔ فروش محصولات معماری و همچنین معرفی متخصصین با تجربه در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های مربوط به دکوراسیون و طراحی داخلی و معماری که با دانش کامل از اصل و ضوابط طراحی و اجرا توسط کادری با تجربه به انجام می رسد.(وب سایت پویانو)

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان گروه پویانو
 • سایت طراحی نما ویرا طرح

گروه ویرا طرح با بیش از 10 سال سابقه خدمت در زمینه طراحی و اجرای ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و طراحی ویلا ، طراحی داخلی، ساخت محوطه و مرمت و بازسازی با تکیه بر تجربه های علمی و اجرایی خود و استفاده از مهندسان جوان نخبه قادر بوده در طراحی و اجرای خیلی از پروژه‌ها حضور فعالی داشته باشد. (وب سایت ویرا طرح)

سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان
سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان ویرا طرح
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 05191007707 و یا 09913377500 و 09913367500 تماس بگیرید.
همچنین می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با همین شماره ارتباط برقرار کنید.
همکاری با ایناب
همکاری با ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

 

1 دیدگاه برای “16 سایت تخصصی طراحی نمای ساختمان | طراحی نما

 1. آشینه گفته:

  بهترین شرکت طراحی داخلی ساختمان در ایران کدام شرکت است؟
  برندهای مختلفی در حال حاضر اقدام به طراحی داخلی می‌کنند اما شرکت های طراحی داخلی در صورتی می‌توانند خود را به عنوان بهترین شرکت طراحی داخلی به دیگران بقبولانند که این توانایی را داشته باشند که طرح‌های متفاوتی را به نمایش بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *