بازسازی نمای هتل | تعمیر نمای هتل | نمای هتل

نمای ساختمان هتل

اهمیت نمای هتل

اساس کار و درآمد هتل ها جذب مشتری است.جذب مشتری روش های گوناگونی دارد که یکی از مهم ترین آنها نمای هتل است. این امری طبیعی است که هتل هایی که از بیرون زیبایی بیشتری دارند و توجه بیشتری را به خود جلب می کنند، مشتری بیشتری را جذب خواهند کرد. نمایی مدرن و خاص باعث می شود افراد بدون اینکه حتی از خدمات آن هتل با خبر باشند به آن هتل علاقه مند می شوند.

 

نمای ساختمان هتل
نمای ساختمان هتل

 

نمای ساختمان هتل

نمای هتل باید به گونه ای باشد که در ذهن مشتریان باقی بماند، به گونه ای که هیچ وقت آن هتل را فراموش نکنند. نمای هتل ها باید از به روز ترین و جدیدترین متریال ها ساخته شده باشد تا بتواند جذابیتی را داشته باشد که باعث جلب توجه شود. حال با توجه به این امر مهم که روز به روز متریال های به مدرن تر و جدیدتری در صنعت نمای ساختمان معرفی می شوند و نماهای جدیدتر و مدرن تری را به وجود می آورند، هتل ها نیز بایستی خود را با آنها وفق دهند و در هر دوره چند ساله نمای هتل را مورد بازسازی و تغییر قرار دهند.

این نیاز به بازسازی نمای هتل باعث می شودکه مجبور باشیم از متریال ها و نماهایی در هتل ها استفاده کنیم که راحت تر از بقیه نماها بازسازی شوند و از همه مهم تر هزینه کمتری را برای بازسازی به دنبال داشته باشند.

 

نمای ساختمان هتل
نمای ساختمان هتل

 

بهترین نما برای هتل

برای نمای هتل ها بهترین نماها، نماهایی هستند که به صورت خشک کار می شوند. چون نماهای خشک سرعت بالایی در اجرا دارند و به راحتی بازسازی و تعمیر می شوند. همچنین در صورت بالا بودن ارتفاع ساختمان هتل دیگر نمی توان از نمایی مانند سنگ که با ملات کار می شود، استفاده کرد. پس هتلداران گرامی باید توجه خیلی بیشتری نسبت به انتخاب نمای هتل خود داشته باشند. این انتخاب در دراز مدت هم می تواند باعث سود و هم ضرر آنها شود.

نمای ساختمان هتل
نمای ساختمان هتل

 

پیشنهاد شرکت ایناب به هتل داران عزیز

نمای جی اف ار سی، جدیدترین نمای ساختمان، یکی از بهترین نماها برای هتل ها می باشد. این نما به صورت ترکیبی با همه ی متریال های دیگر به کار برده می شود. جی اف ار سی در طرح و رنگ و ابعاد دلخواه تولید می شود و کارفرمایان می توانند هر طرح و رنگ و نقشی که دوست دارند در نمای هتل خود برای جذب مشتری بهتر، به کار ببرند. با توجه به مشبک بودن این طرح ها و نورپردازی شدن آنها، نمایی منحصر به فرد و جذاب به خصوص در شب ایجاد می شود.

نمای ساختمان هتل | gfrc
نمای ساختمان هتل | gfrc

 

نمای ساختمان هتل | gfrc
نمای ساختمان هتل | gfrc

 

جی اف ار سی چیست؟

جی اف ار سی یک نوع بتن تقویت شده با الیاف شیشه می باشد (gfrc) که به صورت پنل تولید می شود و اجرای آن بدین صورت است که ابتدا باید زیرسازی آن توسط قوطی های فلزی به صورت شبکه ای با توجه به ابعاد پنل انجام شود، سپس این پنل ها به قوطی های فلزی زیر با پیچ نصب شوند. نصب خشک نما باعث سبک سازی ساختمان و افزایش دوام در برابر زلزله می شود.

نمای ساختمان هتل
نمای ساختمان هتل

 

این پنل ها به هیچ عنوان مانند سنگ بعد از مدتی از نما جدا نمی شوند و در صورت به وجود آمدن مشکل در قسمتی از نما، آن قسمت به راحتی و بدون صدمه به بقیه ی نما قابل تعمیر و تعویض است و هزینه ی بازسازی بسیار پایین تری نسبت به نماهای دیگر دارد.

البته نمای جی اف آر سی مقاومت و دوامی بسیار بالا دارد و تا سالیان سال نیازی با بازسازی و تعمیر ندارد. درصورتی هم که زلزله باعث تخریب قسمت هایی از نما شود به راحتی قابل تعمیر و بازسازی است. لازم به ذکر است که در صورت وقوع زلزله هم جی اف آر سی از نما جدا نمی شود مگر اینکه دیوار نمای ساختمان فرو بریزد.

نمای ساختمان هتل
نمای ساختمان هتل

 

برای کسب اطلاعات کامل در مورد نمای جی اف ار سی کلیک کنید

نمای جی اف ار سی
نمای جی اف ار سی
نمای ساختمان gfrc جی اف ار سی
نمای ساختمان gfrc جی اف ار سی

 

برای آشنایی با انواع نمای ساختمان کلیک کنید

اگر نیاز به مشاوره  رایگان درزمینهٔ  نمای ساختمان دارید  با شماره 05142222550 و یا 09913377500 تماس حاصل نمایید.
یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین می توانید از طریق واتساپ یا  تلگرام با همکاران ما در ارتباط  باشید.

 

همکاری-با-ایناب
همکاری-با-ایناب
چرا ایناب
چرا ایناب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *