قیمت انواع نمای ساختمان |قیمت ارزانترین نمای ساختمان

قیمت هر محصول و یا خدمت یکی از مهمترین مواردی هست که مورد توجه همگان قرار می گیرد. البته هیچ وقت نمی توانیم بگویم کالا یا خدماتی گران یا ارزان است مگر با چیزی دیگری مقایسه کنیم.در اینجا با توجه به اهمیت موضوع قيمت نماي ساختمان ، قیمت چند نوع نمای ساختمان را با هم مقایسه می کنیم و لازم است بدانیم که نمای ساختمان ترکیبی از کالا و خدمات است یعنی برای اجرای نمای ساختمان باید متریال ها و محصولاتی خریداری شود و اجرت هایی برای اجرا پرداخت شود تا کار نمای ساختمان انجام شود به همین دلیل نمی توان قیمت ثابت و پایه برای نمای ساختمان ارائه کرد.

چون تنوع محصولات نمای ساختمان با توجه به کیفیت ها، مقدار و زمان و نوع خرید بسیار متفاوت است و از سویی اجرت نصب با توجه به حجم پروژه ، طرح پروژه مکان و زمان اجرا و از همه مهمتر کیفیت اجرای پروژه بسیار متفاوت بوده و به همین دلیل قیمت های حدودی جهت مقایسه شما ارائه می گردد.

قیمت نمای ساختمان کامپوزیت

قیمت نمای ساختمان كامپوزيت

قيمت نماي ساختمان | قيمت اجراي نماي كامپوزيت

برای نمای کامپوزیت نیاز به خرید ورق کامپوزیت ، پروفیل فلزی برای زیرسازی ، اجرت نصاب ، هزینه طراحی و نقشه کشی ، هزینه خرید نبشی ها و پیج ها ، پیچ و پرج و سایر مصالح ریز مصرفی می باشد.

قیمت ورق کامپوزیت در ایران از حدود متری 85000 هزار تومان شروع می شود تا حدود متری 280 هزار تومان

حدود مصرف پروفیل فلزی در نمای ساختمان از متری 15 هزار تومان شروع و برخی پروژه ها با توجه به نوع طرح و ارتفاع تا 50 هزار تومان فلز مورد نیاز است.

معمولا نصاب های  نمای کامپوزیت با توجه به نوع طرح و حجم پروژه و سختی کار و ارتفاع پروژه از متری 40 هزار تومان تا 75 هزار تومان اجرت نصب دریافت می کنند.

مصالح ریز مصرفی نیز حدودا از متری 5000 تومان تا 10000 تومان می باشد.

طبیعی است که معمولا حدود 3 الی 7 درصد مصالح پرت می شود.

در کل اجرای نمای کامپوزیت ساختمان با توجه به طرح ، نوع پروژه ، حجم و ارتفاع پروژه ، کیفیت اجرا و مصالح و ….از متری 180 هزار تومان شروع و تا متری 400 هزار تومان می باشد.

البته اجرای نمای کامپوزیت نسبتا با کیفیت برای یک پروژه معمولی می تواند با متری حدودا 250 هزار تومان انجام شود.

قیمت نمای ساختمان سنگ

قیمت نمای ساختمان سنگ

قيمت نماي ساختمان | قیمت اجرای نمای سنگ طبیعی

قیمت انواع سنگ های نمای ساختمان در ایران بسیار متفاوت می باشد ولی سنگی که قابل اجرا برای نمای ساختمان باشد از حدود متری 80هزار تومان شروع می شود که به توجه به نوع و کیفیت آن تا متری 250 هزار تومان نیز می باشد.

اجرت سنگ کاران نیز با توجه به کیفیت اجرا، نوع طرح و حجم پروژه از متری 40 هزار تومان شروع و تا متری 100 هزار تومان متفاوت می باشد.

هزینه های مصالح و ملات مصرفی نیز از متری 8000 تومان تا 2000 تومان می باشد.

طبیعی است که مقداری از سنگ پرت می گردد و هزینه های خرده ریزه دیگری نیز می باشد.

با این تفاسیر برای اجرای نمای ساختمان معمولی قیمت از متری 140 هزار تومان شروع و تا متری 250 هزار تومان می باشد.

 

قيمت نماي ساختمان رومي

قيمت نماي ساختمان رومي

 

قیمت اجرای نمای کلاسیک | قیمت اجرای نمای سنگ کلاسیک یا رومی

نمای رومی که اخیرا مورد استقبال ساختمان سازان قرار گرفته یک نوع نمای سنگ می باشد که پیچیدگی هایی داشته و با نورپردازی نمایی زیبایی ایجاد می گردد ،ولی از نظر برخی مهندسی قابل دفاع نمی باشد.

قیمت سنگ رومی از متری 80 هزار تومان شروع و تا متری 250 هزار تومان می باشد.

هزینه مصالح و مواد مصرفی از متری 800 تومان تا 20000  تومان می باشد.

هزینه ی  رابیس بندی با توجه به طرح نما از متری 15000  تومان تا 50000  تومان می باشد.

اجرت سنگ نمای کلاسیک یا نمای رومی از متری 50 هزارتومان شروع و با توجه به  نوع طرح و حجم پروژه تا 150000  تومان می باشد.

باید این را هم در نظر گرفت که در نمای کلاسیک مصرف سنگ و مصالح و متراژ کلی نما نیز از بیشتر از نماهای سنگ معمولی خواهد شد.

با توجه به موارد فوق قیمت اجرای سنگ کلاسیک یا نمای رومی از متری 170 شروع و تا متری 400000  تومان می باشد.اما یک نمای کلاسیک معمولی را می توان با حدود متری 250 هزار تومان اجرا کرد.

در صورت استفاده از سنگ های سی ان سی هر متر  مربعی 500 تا 700 هزار تومان اضافه می گردد.اما گروه ایناب می تواند سنگ های نقش برجسته و cnc شده را به صورت صنعتی تولید و با کیفیت بهتر و قیمت مناسبتر عرضه نماید.

کسب اطلاعات کامل در مورد سنگ های سی ان سی شده ایناب کلیک کنید

قيمت نماي ساختمانcnc

قيمت نماي ساختمانcnc

در ادامه با محصولی مقاوم و ارزان آشنا خواهید شد.

ارزان ترین نمای ساختمان

سنگ مقاوم و ارزان برای نمای ساختمان

قیمت نمای سنگ صنعتی ایناب

سنگ ایناب از ترکیب مجدد سنگدانه های طبیعی با مواد پلیمری و پیگمنتها تحت تکنولوژی خاص تولید می گردد. سنگ ایناب از مقاومت بسیار بالایی برخودار است و در برابر یخبندان و سرماهای شدید کاملا مقاوم شده است.

همچنین رنگ این سنگ ها کاملا عمقی بوده و در اثر سایش یا نور آفتاب از بین نخواهد رفت و مزیت برتری که دارد نصب ان بسیار سریع و ارزانتر از سنگ های طبیعی بوده به همین دلیل قیمت تمام شده آن در نمای ساختمان کاهش پیدا می کند.

 

قیمت نمای ساختمان سنگ صنعتی ایناب

قیمت نمای سنگ صنعتی ایناب

قیمت ارزان ترین و مقاوم ترین سنگ نمای ساختمان

قیمت این سنگ حدودا متری 60 هزار تومان می باشد و حدود متری 30 تا 40 هزار تومان هزینه اجرت نصب می باشد که با در نظر گرفتن هزینه مصالح حدودا متری 100 تا 120 هزار تومان تمام می شود. البته یکی از ارزانترین متریال های نمای ساختمان می باشد که بر خلاف قیمت ارزانش هم دوام بالاتری از سنگ های طبیعی دارد و هم زیبایی خاصی نسبت به سنگ طبیعی دارد.

 

قیمت نمای ساختمان جی اف ار سی

قیمت نمای ساختمان جی اف ار سی

قيمت نماي ساختمان | قیمت نمای جی اف ار سی

قیمت نمای  جی اف ار سی با  نوع طرح نما ، اندازه پانل ها ، حجم پروژه ، میزان مصرف پروفیل زیرسازی ، ارتفاع پروژه و … ارتباط مستقیم داشته و تا وقتی همه این مواد مشخص نگردد نمی توان قیمت نمای جی ار سی را مشخص کرد.

اما اگر قرار باشد نمای جی اف ار سی با کیفیت بالا انجام شود حدود قیمت ها از هر متر مربع 350 هزار تومان شروع و تا متری 900 هزار تومان با توجه با موارد فوق قابل اجرا می باشد.

 

اگر نیاز به مشاوره رایگان درزمینهٔ نمای ساختمان دارید با شماره 05142222550 و یا 09913377500 در ساعات 8 تا 20 تماس حاصل نمایید.

و یا بار ارسال عدد 5 به شماره 09913377500 همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت.

همچنین می توانید از طریق ایدی @Inabinfo توسط تلگرام ارتباط برقرار کنید.

 

چرا ایناب                همكاري با ايناب